Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Ahtapot SMG Yapım olarak, 01. 10. 2020 tarihinde faaliyetimize başlamış bulunmaktayız. Aslında resmi yazı yazmayı sevmiyorum. Bundan dolayı tüm içtenliğimle sizlere açık bir şekilde duygu ve düşüncelerimi dile getirmek istiyorum.

Bizler ekip olarak yaşam içerisinde gördüğümüz eksikleri ve oluşan sorunları kendi projelerimizle doldurmak, değişen ve de gelişen bir dünyaya kesin bir şekilde uyum sağlamak hedefindeyiz. Şirket olarak yeni kurulmuş olsak da; plan ve de proje olarak, sekiz yıl gibi bir süre boyunca istikbalimize hazırlanmış bulunmaktayız.

Ulaşmak istediğimiz hedeflerimizin önceliği, insanlığa hizmet amaçlı olmasıdır. Elimizden gelenin en iyisi ile, yaşamın bütününü korumaya yönelik çalışmalarla hizmet vermektir. Sahip olduğumuz vizyonu en iyi şekilde insanlık için kullanmak isteğindeyiz. “Bu yaşam biziz, bu hayat biziz, insanlık ve tüm varlık biziz” diyebilen; doğru kararlar ve de işler için gerekli tüm düşüncelere, çalışmalara ve de emek gücüne kapılarımız sonuna kadar açıktır.

Geleceği şekillendirmek insanlığın görevidir. Her birey bundan sorumludur. Yalnızca bu sorumluluğun farkında olanlar ve bu sorumluluğu üstlenebilenler yaşamın problemleri karşısında çözüm üretebilirler ve de koydukları hedefleri hayata geçirebilirler. Ekip olarak bizim misyonumuz tüm bunları hayatın bir parçası haline getirebilmek; Her insanın gördüğü, duyduğu ve bildiği sorunların halledilmesine yönelik, bize düşen görevleri üstlenebilmektir.

Takım

Yetenek Seçmeleri

Oyuncu 60%
Model 80%
Kameraman 90%
Yönetmen 75%